Jak nas wspomóc?

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA HOSPICJUM

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać KRS: 0000137415 

1,5% podatku naprawdę może wiele zmienić!
Safety

Wolontariat daje szanse wykorzystania własnych umiejętności  i doświadczeń, pozwala zdobyć nowe umiejętności, rozwija zainteresowania.

Od wolontariusza oczekujemy

  • dojrzałości emocjonalnej
  • umiejętności wzbudzania zaufania
  • umiejętności słuchania, dyskrecji, taktu
  • zdolności opiekuńczych
  • tolerancji
  • umiejętności pracy w zespole

Jak może pomóc Twoja firma?

Proponowane formy wsparcia

Społeczną odpowiedzialność biznesu określa się jako koncepcję, dzięki której przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy. 

Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza inwestowanie w ochronę środowiska, w zasoby ludzkie, relacje z otoczeniem firmy oraz informowanie o tych działaniach, co przyczynia się do wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego i ekonomicznego.

Zapraszamy Państwa do grona firm społecznie odpowiedzialnych. 
STOWARZYSZENIE Hospicjum DAR SERCA oferuje Państwu szeroką gamę możliwości współpracy: wolontariat pracowniczy, sponsoring wydarzeń i kampanii, darowizna, payroll, akcje przygotowane specjalnie dla Państwa pracowników.

Darowizna

Darowizna to jedna z podstawowych form pomocy dla Fundacji. Oprócz przekazania pomocy finansowej, można także pomóc Fundacji przekazując darowiznę rzeczową.

Sponsoring

Sponsoring (świadczenie dwustronne) jest alternatywą w stosunku do darowizny finansowej lub rzeczowej.

Wolontariat pracowniczy

Wolontariat pracowniczy to długofalowy program społeczny odpowiedzialnego pracodawcy, który propaguje i umożliwia dobrowolne, społeczne zaangażowanie wśród swoich pracowników.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dzielenia się swoim czasem, doświadczeniem i pasją oraz zaangażowania na rzecz STOWARZYSZENIA HOSPICJUM DAR SERCA.

Payroll

Dla osób, które chciałyby regularnie wspierać finansowo naszą fundację, bardzo dobrym rozwiązaniem jest program składek pracowniczych Payroll. Payroll to praktyka automatycznego potrącania, za zgodą pracownika, określonej kwoty z jego miesięcznych poborów na cele społeczne i charytatywne. Wymaga pisemnej deklaracji o przeznaczeniu i wysokości dotacji, którą można określić kwotowo, procentowo lub np. jako „końcówkę” wypłaty.

STOWARZYSZENIE Hospicjum DAR SERCA podkreśla fakt współpracy eksponując logo Partnera na swojej stronie internetowej, umieszczając je na materiałach drukowanych wydawanych w okresie współpracy oraz prezentując je publicznie w swoich działaniach.

 

Safety

W celu ustalenia warunków i możliwości współpracy serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu:

Anna Ogłaza e-mail: anna.oglaza@tlen.pl

Marzena Bula-Podhorska e-mail: marzenabula@tlen.pl

wesprzyj hospicjum

Wpłaty okolicznościowe

Jeżeli mają państwo życzenia być blisko nas również z okazji niezwykłych wydarzeń w państwa życiu jak śluby, chrzty, urodziny, jubileusze i inne święta, prosimy o sugestie zbiórki na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia HOSPICJUM DAR SERCA zamiast kwiatów czy innych drobnych prezentów.

Jest to niezwykła możliwość wsparcia naszych pacjentów,  ludzi, którzy często samotnie zmagają się z ciężką, postępującą chorobą nowotworowy.

Jest to również okazja do pomocy tym najmłodszym – dzieciom po stracie rodzica w przebiegu zaawansowanej postaci raka – GRUPA WSPARCIA „SERDUSZKA”

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu!