Wernisaż prac malarskich podopieczny Stowarzyszenia Dar Serca

” Ludzkość tworzy sztukę nie tylko na papierze lub na płótnie, ale w każdym momencie życia codziennego – i gdy dziewczę wpina kwiat we włosy, gdy w rozmowie wypsnie się wam żarcik, gdy roztapiamy się w zmierzchowej gamie światłocienia…” (W.Gombrowicz). Nasza długo wyczekiwana wystawa malarska podopiecznych Hospicjum „Dar Serca” oraz grupy malarskiej Werniks w Klubie Spółdzielczym CSM „Nasza Praca”. W tym dniu towarzyszyły nam szczególne emocje, chwile pięknych wzruszeń i dumy. Serdecznie gratulujemy artystom tylu pięknych prac pokazanych podczas wernisażu a sympatykom sztuki i naszego hospicjum ślicznie dziękujemy za tak liczną obecność Uwaga: Prace można oglądać do końca grudnia bieżącego roku, serdecznie zapraszamy.

malarstwomalarstwo1malarstwo2malarstwo3malatrswt4malatstwo5malarstwo6malarstwo7malarstwo8