Porozmawiajmy o chorobie onkologicznej – czyli hospicyjne audycje w Radiu Jasna Góra!

W dniach 26 listopada i 10 grudnia Pani Agnieszka Skorupka-Polus – lekarz chorób wewnętrznych i medycyny pracy oraz podopieczna Stowarzyszenia Hospicjum ,,Dar Serca” oraz psycholog Patrycja Patyk, uczestniczyły w kolejnych audycjach w Radiu Jasna Góra, prowadzonych przez Panią Izabelę Banaszewską.

Tym razem rozmawiałyśmy i dzieliłyśmy się doświadczeniami o chorobie onkologicznej oraz powrocie do zdrowia i pracy po leczeniu. Mówiłyśmy o tym, że hospicjum to często miejsce, w którym zaczyna się nowe życie! Zwróciłyśmy uwagę na to, jak ważne jest wsparcie międzyludzkie i to boskie!

Natomiast grudniowa audycja dotyczyła profilaktyki chorób onkologicznych z medycznego i psychologicznego punktu widzenia.

Serdecznie dziękujemy Pani Izie Banaszewskiej oraz całej redakcji Radia Jasna Góra za fantastyczną atmosferę i ciepłe przyjęcie.

Zapraszamy do odsłuchania powyższych audycji, które będą dostępne na stronie Radia Jasna Góra.

PE_20181126_104113radio