Na francuski nie jest za późno!

2W miniony poniedziałek mieliśmy zaszczyt być zaproszonym przez Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka na spotkanie, w którym uczestniczył Konsul Generalny Francji Pan Frederic de Touchet oraz Radca ambasady Belgijskiej Pani Sylwia Wandziuk-Obłuska. Jednym z  wielu ważnych tematów, poruszanych na tym spotkaniu, była działalność naszego Stowarzyszenia, wspierającego profrancuskie inicjatywy. Spośród  różnorodnych  form wsparcia, Częstochowskie Hospicjum Dar Serca umożliwia pacjentom poznanie  języka francuskiego, oraz wspaniałej kultury tego kraju. Na temat  korzyści płynących z nauki języka dla naszych pacjentów, wypowiadała się podczas swojego wystąpienia nasza Pani psycholog Marzena Bula- Podhorska.

5 6 1 francuski-szkola--10