ZAKUP SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

Z radością informujemy że zakupiliśmy sprzęt do masażu limfatycznego, który będziemy dowozić do domów Pacjentów , a nasi rehabilitanci , z najwyższą ostrożnością, wyposażeni w środku ochrony osobistej będą służyć Wam pomocą. Sprzęt będzie dostarczany do Was rotacyjnie – nikt z Was nie pozostanie bez pomocy…… bo Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.WSPARCIE CZĘSTOCHOWSKICH PLACÓWEK MEDYCZNYCH

Z racji naszej pracy wiemy, że osoby uczęszczające na chemioterapię, radioterapię, oraz zabiegi onkologiczne są w najwyższej grupie ryzyka dotyczącej wirusa COVID-19.😞 nasze Stowarzyszenie Hospicjum Dar Serca przekazało dla Was jednorazowe maseczki chirurgiczne. Będą do Waszej dyspozycji na wizycie na poniższych oddziałach, pomoże to zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich w tym trudnym czasie. Prosimy uważajcie na siebie i ograniczajcie wychodzenie z domów do minimum.

Placówki, które wsparliśmy :

➡️ Częstochowskie Centrum Onkologii pododdział Radioterapii i Chemioterapii oraz Oddział Chirurgii Onkologicznej- Pododdział Chorób Piersi przy ulicy Bialskiej w Częstochowie.

➡️ Specjalistyczny Szpital Onkologiczny „NU-MED” w Częstochowie