DZIEŃ DZIECKA już tuż tuż!

W tym roku z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi podopieczni naszego hospicjum wybiorą się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Nauki w Krasiejowie (18 maja), gdzie będzie można zobaczyć dinozaury oraz dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy! Na miejscu będziemy mogli odkryć świat sprzed milionów lat i stanąć oko w oko z olbrzymimi prehistorycznymi zwierzętami. Czekać nas będzie niezapomniana, pełna wrażeń podróż w czasie!

Ale to nie koniec niespodzianek i atrakcji związanych ze świętem dzieci! Już w kolejnym tygodniu (25 maja) będziemy bawić się i świętować na specjalnie zorganizowanym przyjęciu w restauracji McDonald’s w Częstochowie!

Na każde dziecko będzie czekać także prezent! Prezenty będą składać się z przedmiotów wymarzonych przez dzieci, ale też podarunków niespodzianek!

Już teraz gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się i pomogły nam w organizacji atrakcji dla dzieci! Zachęcamy także wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do nas i pomóc nam wywołać uśmiech na twarzach naszych podopiecznych!

 

dzien dziecka1