Bal Charytatywny

Kochani, Udało się! W tym roku podczas naszego balu zebraliśmy rekordową kwotę w wysokości 178 350zł!
Nie udałoby się to oczywiście gdyby nie Waszą pomoc. Tegoroczna impreza przejdzie do historii z wielu powodów. Jeszcze nigdy nie zaszczyciło nas obecnością aż tyle gwiazd i osób znanych, które uświetniły ten niezwykły wieczór, ale i nadały niesamowitej klasy całemu balowi jak i licytacji charytatywnej i to wszystko z dobroci ich serca. Pragniemy podziękować wszystkim razem i z osobna Grażyna Szapołowska Małgorzata Kożuchowska Agnieszka Grochowska Katarzyna Zawadzka Paulina Sykut Jeżyna Aneta Kręglicka Edyta Herbuś Hanna Lis Jerzy Mielewski Ada Fijał Magdalena Mucha oraz oczywiście Maciej Zień. Byliście cudowni!
Oczywiście już na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem, z całej Polski napływały do nas wyjątkowe przedmioty przeznaczone do wylicytowania. Niestety, mimo najszczerszych chęci nie sposób było wystawić je wszystkie na aukcję jednego wieczoru, ponieważ liczył się dla nas komfort zebranych gości i ich chęć do zabawy. Dlatego chcielibyśmy ogłosić dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy być może czują niedosyt pomagania, że wprowadzamy możliwość licytacji internetowej! Jest to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy nie mieli takiej możliwości w trakcie licytacji, lub chcieliby wesprzeć nas nawet po zakończonym już późnym rankiem balu. Dzięki Wam przekroczymy MAGICZNĄ KWOTĘ 200 000 ZŁOTYCH!
Chcielibyśmy również podziękować naszym darczyńcom, których wsparcie odczuwamy przez cały rok, dlatego poświęcimy im z tej okazji szczególne miejsce w naszym następnym poście. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY w imieniu swoim i naszych podopiecznych.